Kontakt

REZERWACJE I DOSTAWY
608 690 611

Godziny otwarcia:
od pon do czw:
od 13:00 do 22:00

od pt do sb:
od 13:00 do 23:00

Organizujemy

Urodziny i imieniny

Zorganizujmy Państwa Imieniny i Urodziny
Organizując urodziny czy imieniny poza domem możemy w pełni cieszyć się tym szczególnym dniem w roku, skupiając się tylko na świętowaniu i dobrej zabawie.
Daje to możliwość zaoszczędzenia czasu, związanego z przygotowaniem i organizacją. Gospoda Parkowa zapewni Państwu wybór potraw i napojów, przyjazną atmosferę i przestrzeń.   

Chrzciny

Ten wyjątkowy dzień w życiu rodziny wymaga właściwej oprawy.
Uroczysty obiad wraz z kolacją w Gospodzie Parkowej w gronie najbliższych w przyjaznej atmosferze pomoże cieszyć się tak ważnym wydarzeniem w życiu Państwa i Dziecka. Położenie obok placu zabaw oraz Orlika zapewni dzieciom dodatkowe atrakcje. Będzie to dla Państwa wygodne rozwiązanie.
Z naszej strony zapewnimy Państwu wyśmienite potrawy i napoje.

Jubileusze

Warto podkreślać wagę istotnych wydarzeń w naszym życiu.
W tak ważny i uroczysty dzień jubileuszowy zadbamy, aby był to wyjątkowo spędzony czas w gronie bliskich osób w miłej atmosferze. Podamy smaczne dania wybrane przez Państwa wraz z napojami.
 
Wesela

Ślub to niezwykłe święto dla młodej pary i ich najbliższych.
W Gospodzie Parkowej oprócz miłej atmosfery i przestrzeni na tańce z miejscem na ewentualny zespół/sprzęt muzyczny zapewnimy wyśmienite dania wraz z napojami. Zatroszczymy się również o stosowny wystrój Sali.

Stypy

W tych trudnych chwilach warto spotkać się w gronie rodziny i przyjaciół.
Gospoda Parkowa zapewni Państwu odpowiednią atmosferę oraz zatroszczy się o potrawy i napoje. Uczczenia bliskich i ich wspólnego wspominania nie zakłócą sprawy organizacyjne, których wypełnienia podejmiemy się dla Państwa.

Imprezy Firmowe

Zjednoczenie pracowników i docenienie ich pracy.
Takie imprezy pozwalają miło spędzić czas umożliwiając lepsze się poznanie i odstresowanie po całym dniu pracy. Zorganizujemy dla Państwa taką imprezę zapewniając smaczne dania z napojami.
W naszej ofercie posiadamy również usługi cateringowe, co umożliwi zapewnienie smacznego menu w trakcie imprezy firmowej ale i rodzinnej.

------------------------------------------------------------
Lokal mieści 40 osób

Adres

Gospoda Parkowa
ul. Mickiewicza 4

76-004 Sianów
   
e-mail:
biuro@gospodaparkowa.pl
Tel: 608 690 611

facebook

Dojazd